Jak zostać ratownikiem ?

Jeżeli nie jesteś pełnoletni to: 

Kurs – MŁODSZY RATOWNIK WOPR – najbliższy rozpoczyna się we wrześniu  2022 w cenie 500 zł. 

Kurs przeznaczony dla osób od 12 roku życia. Daje możliwość pełnienia dyżurów pod nadzorem ratownika wodnego. Dzięki temu można zdobyć pierwsze doświadczenie, które się przyda i zostanie docenione w pracy ratownika, a także w normalnym życiu. Prowadzimy książeczkę ratownika, w której dokumentujemy odbyte dyżury.  Zapisy za pomocą formularza.    

Zajęcia będą się odbywały w piątki o godzinie 17:00 na basenie w Wejherowie:

 

Jeżeli jesteś pełnoletni to:

I szkolenie – RATOWNIK WODNY – najbliższy rozpoczyna się  we wrześniu 2022

Zajęcia praktyczne odbywają się  na Aquaparku w Redzie: 

Daty zajęć i egzaminu z łódki mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !

Cena kursu wynosi 450 zł dla osób, które podejmą u nas pracę, 900 zł dla reszty.

Istnieje również możliwość zrobienia kursu Ratownika Wodnego + KPP + Dodatkowe uprawnienie w cenie 1200 zł ! FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Odbycie kursu na Ratownika Wodnego,  kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, uzyskanie dodatkowych kwalifikacji w ratownictwie wodnym i zdanie egzaminów daje uprawnienia do pracy zarobkowej jako ratownik na basenach i kąpieliskach. Odbyty kurs jest ważny bezterminowo.

 

Zapisy na kursy prowadzi Piotr za pomocą formularza, Lum mailowo na adres piotr.rompca@wopr.wejherowo.pl Prosimy o zaznaczenie na jakim obiekcie chcą Państwo uczestniczyć w kursie ! Regulamin kursu.

 W razie wątpliwości odpowiemy na wszystkie Wasze pytania (tel. 723 815 168).

Pomoce naukowe!

 

II szkolenie: KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY  

Kurs niezbędny, aby mieć uprawnienia do pracy ratownika. Podczas kursu zostaną przedstawione najważniejsze zagadnienia związane z pierwszą pomocą przedmedyczną.

  1. Kursy w Wejherowie i okolicach prowadzi Bartek,  500 028 280 Koszt: 900zł,  re-certyfikacja: 300zł  Zapisy za pomocą formularza
  2. Kurs KPP w Gdyni w Aquasferze
  3. Kurs KPP w Gdańsku